MULINA

Mulina - 20 tex x 12, 8m

Najbardziej popularne nici zdobnicze wykorzystywane do różnego rodzaju haftów i robótek ręcznych.

Mulina dostępna jest w pasemkach 8 metrowych. Gama kolorystyczna liczy 330 kolorów!.

Ważne informacje:

1. JAKOŚĆ - kolory muliny są produkowane według najnowszej technologii, dzięki której mulina ma ładny połysk oraz jest bardzo puszysta i gładka. Kolory są żywe i głębokie. Uzyskany produkt jest przyjemnie miękki w dotyku, bardzo dobrze się rozdziela, łatwiej przechodzi przez kanwę podczas wyszywania, nie mechaci się ani nie zrywa. Wyhaftowane prace zyskują miły dla oka połysk.

2. NUMERACJA - ułożyliśmy gamę kolorystyczną muliny od nowa - narastająco.  W związku z tym zostały nadane nowe numery wszystkim 330 kolorom. Nowa numeracja będzie się rozpoczynała od numeru 1500. Jednocześnie   przez dłuższy czas będziemy podwójnie oznaczać każdy kolor muliny (nowym i dotychczasowym numerem). Nowy numer koloru - czterocyfrowy - będzie figurował wraz z dotychczasowym (starym) numerem – trzycyfrowym -  na wieszakach ekspozycyjnych, pudełkach oraz banderolach muliny.
Nowe kolory muliny (120 kolorów) będą posiadać tylko jeden czterocyfrowy numer. Nie zmienia się numeracja muliny cieniowanej (ombre).

PRZEŁOŻENIE NOWEJ NUMERACJI NA DOTYCHCZASOWĄ >>>

PRZEŁOŻENIE DOTYCHCZASOWEJ NUMERACJI NA NOWĄ >>>

 

 

3. OPAKOWANIE - nowe kolory muliny oznaczyliśmy nowym pudełkiem. W ten sposób można je odróżnić od dotychczasowych. Jednak już niebawem dotychczasowe kolory również będą pakowane w nowe pudełka w momencie przejścia na nową technologię produkcji.

4. WIESZAKI - w związku z poszerzeniem gamy kolorystycznej muliny zaprojektowalismy również nowe wieszaki ekspozycyjne. Są to okrągłe regulowane ekspozytory, jak również dostawki do dotychczasowych wieszaków. Nowe wieszaki sklepy otrzymują bezpłatnie, ponoszą jedynie koszty zakupu muliny. O dostępnych wariantach zakupu nowych wieszaków dowiedzą się Państwo tutaj >>> WIĘCEJ O NOWYCH WIESZAKACH EKSPOZYCYJNYCH<<<

 

Znaki konserwacji:

 

WSZYSTKIE KOLORY MULINY MOŻNA KUPIĆ NA STRONIE www.sklep.ariadna.com.pl