Serwis Klienta

ARIADNA S.A. stale wzbogaca swoją ofertę wprowadzając systematycznie nowe, poszukiwane na rynku wyroby. Dzięki intensywnym badaniom rynku oraz kierowanym do nas opiniom i sugestiom Klientów pragniemy oferować produkt, który spełni oczekiwania nabywców i sprawi, że wyrób uszyty naszymi nićmi zadowoli producenta i użytkownika.

Wszystkim Klientom ARIADNA dodatkowo zapewnia bezpłatny Serwis Technologiczny, który ułatwia producentom dobór odpowiednich nici do danego rodzaju materiału, szwu i typu maszyny. Serwis ten pomaga również wdrożyć nici ARIADNY do produkcji oraz pozwala skrócić czas przeznaczony na przygotowanie procesu technologicznego.

Potrzebę skorzystania z Serwisu prosimy zgłaszać do Szefów Rynku lub Agentów.

NICI SZWALNE

Szef Rynku - Marek Gajdamowicz służy pomocą w zakresie nici stosowanych w przemyśle odzieżowym, bieliźniarstwie, do szycia odzieży roboczej i ochronnej.
Kontakt: tel: (42) 25 35 857, e-mail: market@ariadna.com.pl

NICI TECHNICZNE

Szef Rynku - Grzegorz Dyrała kieruje nićmi przeznaczonymi do produkcji obuwia, odzieży, galanterii skórzanej i skóropodobnej, mebli tapicerowanych, a także nici znajdujących zastosowanie w przemyśle spożywczym i poligraficznym. Pod jego opieką są też plecionki i nici do haftu maszynowego.
Kontakt: tel: (42) 25 35 856, e-mail: market@ariadna.com.pl

NICI ZDOBNICZE

Magdalena Mamińska opiekuje się asortymentem nici zdobniczych, czyli muliną, kordonkami, zestawami do haftu oraz kanwami, a także ofertą dla sklepów detalicznych.
Kontakt: tel: (42) 25 35 854, e-mail: market@ariadna.com.pl

TAŚMY I TASIEMKI PASMANTERYJNE

Szef Rynku - Piotr Wiewiórski zajmuje się ofertą taśm firankowych, nośnych, odzieżowych, poligraficznych, flagowych, meblowych, dywanowych.
Kontakt: tel.: (42) 25 35 859, e-mail: wiewiorski@ariadna.com.pl

TKANINY I DZIANINY PIKOWANE

Szef Rynku - Grzegorz Lauks udziela wszelkich informacji na temat asortymentu tkanin i dzianin pikowanych.
Kontakt: tel: (42) 25 35 974, e-mail: market@ariadna.com.pl